Jsme mladá zavedená firma, provozující moderně vybavené profesionální detailingové studio (čištění interiérů a exteriérů vozidel). Pro naše zákazníky provádíme kompletní servis v oblasti péče o vzhled a čistotu vozu na nejvyšší možné profesionální úrovni. Pro svou činnost používáme špičkové technické vybavení KÄRCHER a kosmetiku značek Meguiars, CARTEC, SOFT99 nebo vůně CALIFORNIA Scents.

Naše služby ale můžete využít i pro čištění koberců, sedacích souprav a čalounění v domácnostech a firmách, kam za vámi rádi po dohodě dojedeme. 


Od března roku 2016 sídlíme v moderně zařízené a prostorné provozovně na adrese Orlická 257, Jaroměř, kde vašemu vozu věnujeme naši plnou péči. Během kratších úkonů (např. leštění světlometů vozu) můžete strávit čas v příjemně zařízené čekací zóně v těsném sousedství dílny, v případě delších komplexních úkonů máte možnost zapůjčit si náš náhradní vůz.

 

=================================== Vaši zásilku si u nás můžete vyzvednout v pracovní dny v době mezi 8.00 - 16.00. ===================================